Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/d/1/d1096ab3-6d9e-428d-95c7-9232a0ef9758/padre.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5586
o nás - padre.sk
Vyberte stranu

Naše začiatky sa datujú do roku 1996, kedy sme navštívili Britské ostrovy. Rozmanitosť a jedinečnosť pivných štýlov, neznámých v našich končinách nám zmenila život. Rozhodli sme sa študovať a spoznávať tento pestrý svet piva.

Varíme pivá s jedinečnou a nenapodobniteľnou chuťou, s výraznými arómami. Inšpiráciou sa nám stalo “craft brewing” hnutie so svojou voľnou interpretáciou pivných štýlov. Pivá sú čisté a skutočne prirodzené. Pri ich výrobe sa konzervačné látky, umelé farbivá či chuťové náhrady nepoužívajú. Pivá sú varené  zo sladov a chmeľov pochádzajúcich zo všetkých kútov sveta, či už Austrálie, Ameriky, Európy alebo dokonca Ázie.

Sme pivovar, spájajúci nadšenie a remeselné majstrovstvo, miesto kde sa naplno realizovala túžba zanechať nezmazateľnú stopu v slovenskom pivovarníctve, chuť a odhodlanie predstaviť vlastný pohľad na pivo.